top of page
banner.png

Biz Kimiz?

Gourmet Pitza Gurusu (GPG) nin üretimi pizzalar, alışılagelmiş pizzaların aksine, bir yassı hamur üzerine gelişi güzel yayılmış şarküteri ürünlerinden ibaret değildir. Donmuş pizza konseptleri içinde gramı gramına hazırlanan kalın hamurlu ve üzerinde az malzemeli zincir market pizzalarından da değildir. Biz ince hamurlu, bol ve lezzetli malzemesi ile size daha önce hiç denenmemiş bir yöntemle hazırlanan tatlar sunuyoruz.

PİZZA

Mutfağımızdan Sizlere

Amacımız herkesin bilip tanıdığı pizza üreticilerinden farklı olmak ve herkesin yapabildiğinden daha da iyisini sunmak. Diğer nam salmış pizza zincirlerinden farkımız elbette ki her şeyden önce lezzet farkımız. Pizzalarımız incecik hamurları ve bol malzemeleri ile sizi bambaşka bir gurme lezzet tadıyla tanıştıracak

Alıştığınız ezberleri bozmak için buradayız. En lezzetli pizzaları en hijyenik koşullarda üretip en gurme usullerle pişirerek size sunmak ilk amacımız. Hizmetimiz ve kalitemiz ile tüketicilerin en çok tercih ettiği Pizza markası olabilmeyi amaçlıyoruz.

PİZZZAVE AŞÇI
Image by Brenna Huff

Biz GPG Pizza olarak doğaya saygılıyız. Servis araçlarımız elektriklidir ve karbon salınım yapmamaktadır. Araçlarımızın kasaları gıda ile temasa uygun ve antibakteriyel malzemelerden üretilmiştir.

GPG LOGO

GPG PİZZA tarafından AR-GE çalışmaları yapılan ve tüm pişirme ekipmanlarını kendi içinde barındıracak şekilde tasarlanan özel dağıtım araçlarımız ile trafikte diğer motorlu taşıt ve yayalara saygılı, güvenli servis yapıldığını görebilirsiniz.

© 2023 Gourmet Pitza Gurusu

bottom of page